O projekte

O projekte

Komplex jedinečných apartmánov
na predaj a prenájom...
ATRAKTÍVNY RESORT V SRDCI ORAVY

Predstavujeme Vám

PROJEKT APARTMÁNOVÝCH
DOMOV VILLA ERDŐDY RESORT
V SRDCI ORAVY


Inšpiráciou pre samotný názov rezortu sa stal zakladateľ obce Oravská Lesná, gróf Juraj Erdödy ml.

Villa Erdődy Resort kompozične pozostáva zo štyroch apartmánových domov AD1, AD2, AD3 a AD4. V prvej etape sa stavebné práce zahájili výstavbou AD1.
Z funkčného a praktického hľadiska developer v súčasnosti pokračuje s výstavbou AD3 a následnej s ďalšími projektmi podľa harmonogramu.
Objekty sú situované priamo v lyžiarskom stredisku Orava Snow vo vizuálne atraktívnom prírodnom prostredí v Podbeskydskej brázde v pramennej oblasti Bielej Oravy a jej prítokov. Na severe ju ohraničujú Slovenské Beskydy, na juhu Oravská Magura.
Architektúra objektov svojim vizuálnym riešením reflektuje tieto prírodné danosti, čo sa odzrkadľuje na jednoduchej a čistej kompozícii architektonickej hmoty. Idea ostrých uhlov vyosených striech v pohľade, má v priestore vsadiť objekty medzi okolité ihličnaté stromy a pôsobí nenásilne medzi panorámou lesa a okolitých lyžiarskych svahov. Materiálovo sa na objektoch kombinujú hmoty z kameňa, dreva, matnej čiernej strešnej krytiny a veľkých presklených plôch. Tieto jednoduché línie dopĺňajú výrazovo ľahko vytiahnuté balkóny na jednotlivých fasádach, čo v celkovom vnímaní objektov pôsobí kompozične hravo a plasticky. Účelom tohto riešenia fasády je vizuálne vtiahnuť prírodu dovnútra objektu. Použitím výsostne prírodných materiálov budúci majiteľ apartmánu nadobudne pocit príjemnej horskej atmosféry.
Z hľadiska funkčného využitia sú objekty doplnené o Après Ski bar alebo Reštauráciu ponúkajúce gastronomické služby. Spoločenské priestory poskytujú veľkorysé možnosti trávenia voľného času aj v nepriaznivom počasí. Každá dvojica Apartmánových domov bude vybavená vonkajším wellness centrom slúžiacim prioritne pre užívateľov daných budov. Apartmánové domy sú navrhnuté ako trojpodlažné, s obytnými podkrovnými priestormi. Prízemie tvoria vstupné priestory do objektu, ktoré vedú priamo z parkoviska a chodníka idúceho v okolí. Celá architektúra objektu je komunikačne a vizuálne otvorená k okolitému exteriéru.

Časový Horizont II. etapy projektu

APARTMÁNOVÝ DOM AD III

 • Územné rozhodnutie 3Q/2020
  Vydané stavebným úradom Oravská Lesná v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov na stavbu.
 • Stavebné povolenie 2Q/2021
  Vydané stavebným úradom Oravská Lesná v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov na stavbu.
 • Zahájenie stavby 2Q/2021
  Spustenie predaja.
 • Ukončenie hrubej stavby 2Q/2023 – 3Q2023
  Plánované ukončenie v rozsahu zastrešenia stavby.
 • Kolaudácia 3Q/2024 – 4Q/2024
  Očakávané právoplatné kolaudačné rozhodnutie pred zahájením lyžiarskej sezóny 2024/2025.
 • Odovzdávanie 4Q/2024 – 1Q2025
  Odovzdávanie bytov vlastníkom. Dokončovanie a zariadenie interiérov.

Časový Horizont I. etapy projektu

APARTMÁNOVÝ DOM AD I

 • Územné rozhodnutie 4Q 2019
  Vydané stavebným úradom obce Oravská Lesná, v zmysle zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov na stavbu.
 • Spustenie predaja 4Q 2019
  Oficiálne spustenie predajnej kampane v rámci sociálnych sietí a príslušných marketingových nástrojov.
 • Zahájenie stavby 2Q 2020
  Je naplánované po ukončení lyžiarskej sezóny 2019/2020.
 • Ukončenie hrubej stavby 4Q 2020
  Plánované ukončenie v rozsahu zastrešenia stavby.
 • Kolaudácia 3Q 2022
  Očakávané právoplatné kolaudačné rozhodnutie pred zahájením lyžiarskej sezóny 2022/2023.
 • Odovzdávanie 4Q 2022
  Odovzdávanie bytov vlastníkom. Dokončovanie a zariadenie interiérov.
Villa ERDŐDY

VYBERTE SI APARTMÁN PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Budúci majitelia môžu investovať do niektorého z jedno - až trojizbových apartmánov. Základom kvalitného projektu sú detailne premyslené pôdorysy s dôrazom na praktické a účelné využitie priestoru.

Nadčasovo zariadené

Interiéry sú navrhnuté renomovaným interiérovým dizajnérom v nadčasovom horskom štýle s dôrazom na kvalitu vybraných materiálov. Apartmány budú ponúkané v štandardnom prevedení vrátane podlahových krytín, dvier a zárubní, sanity, obkladov , dlažieb a elektroinštalácie. Veľmi atraktívne sú príjemné loggie s krásnym výhľadom na okolité lúky, lesy . Francúzske okná pôsobivo presvetľujú interiér. Balkóny v kombinácii skla a kovu hravo oživujú exteriér budovy a čierne drevené lamely majú nielen estetický ale aj funkčný charakter.
Villa ERDŐDY
SPÄŤ